Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu

Üye Listesi

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu

Kısa Tanıtım

Anadolu Platformu; topluma, kültüre, geleneklere ve en önemlisi insana dair ne varsa yaşatma ve daha ileriye taşıma misyonunu benimsemiş, milletin kadim değerleri üzerine kurulan ve kurumsal meşverete sahip bir sivil toplum kuruluşudur. Gençlik, kadın, aile, eğitim, sosyal yardım, kültür ve sanat alanlarında faaliyet yürüten Anadolu Platformu insanımızı tarihiyle, değerleriyle ve insanlıkla yeniden buluşturmayı amaçlamaktadır.

Faaliyetleri

  • Anadolu Buluşmaları
  • Öğretmenler Sempozyumu
  • Kadın ve Aile Çalışmaları
  • Öğrenci ve Yardım Faaliyetleri
  • Eğitim ve Kültür Faaliyetleri

Başkan

Turgay Aldemir

1967 yılında Malatya’da doğdu. 1987’de Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne yerleşti. Dünyanın değişik bölgelerinde yardım, eğitim ve kültürel çalışmalara katıldı. İslam dünyasının çeşitli bölgelerindeki sivil toplum kuruluşları ve sosyal hareketler üzerinde araştırmalar yaptı. 2006 yılında hedef ve fikir birlikteliğine sahip vakıf ve derneklerin çatı kuruluşu olan Anadolu Platformu’nun kurucuları arasında yer aldı. Çeşitli sempozyum, panel ve çalıştaylarda tebliğler sundu. Gazete ve dergilerde çeşitli alanlarda makaleler yayınlanan Aldemir, evli ve beş çocuk babasıdır.

Üye Bilgileri

Üye Numarası: 390

Üyelik Tarihi ve Yeri: 19 Kasım 2018, Türkiye (25. Konsey)

Kuruluş Tarihi ve Yeri: 2006, İstanbul

Çalışma Sahası: Eğitim ve Kültür, Gençlik, Kadın ve Aile, Tebliğ ve Davet, İlmi Araştırmalar ve Analiz, İnsani Yardım, İş Dünyası, Çatı Kuruluş

Ülke: Türkiye

Başkanı: Turgay Aldemir

Genel Bilgiler

Akşemsettin Mah. Halıcılar Cad. No:72 Fatih, İstanbul

+90 212 632 34 34

bilgi@anadoluplatformu.org.tr

http://www.anadoluplatformu.org.tr/